Відмінності між HTML 3.2 і HTML 4.01

Ξεκίνησε από Ruyag, Μαρ 01, 2023, 10:50 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ruyag

HTML розшифровується як Hyper Text Markup Language, яка використовується для написання веб-сторінок, електронних листів та багатьох інших програм. Існує кілька різних типів HTML, найпоширенішими з яких є 1.1, 1.2, 2.1, 2.2, 3.2 і 4.01. Хоча відмінності в цих типах HTML часто непомітні, може бути корисно зрозуміти, чим вони відрізняються та як ними користуватися.

XHTML проти SGML
Якщо ви тільки починаєте вивчати HTML або XHTML, вам може бути цікаво, чим ці мови відрізняються. Обидві вони є мовами розмітки, і кожна з них базується на однаковому базовому наборі правил. Однак між ними є відмінності, які потрібно розуміти. Основною відмінністю між XHTML і SGML є структура їхнього коду. Структура XHTML подібна до структури HTML, але з деякими додатковими специфікаціями. Наприклад, він підтримує закриваючі теги та дозволяє використовувати пробіли.

HTML 3.2 проти HTML 4.01
Ви, ймовірно, чули про HTML і його попередника XML, але чи замислювалися ви коли-небудь про їх порівняння? У цьому посібнику ми розглянемо відмінності між HTML 3.2 і HTML 4.01. Якщо вам було цікаво, специфікація HTML 4 представила кілька значних покращень порівняно з попередньою версією. Ці вдосконалення включають підтримку CSS, таблиць стилів і ще кілька тегів.

HTML 1.1
Ні для кого не секрет, що Інтернет є багатим медіа-середовищем. Мобільний Інтернет є новим кроком у цьому відношенні. Від колекції портативних пристроїв, що постійно зростає, до безлічі програм для мобільних пристроїв, можливості безмежні. Те, що починалося як простий графічний дисплей, перетворилося на цифровий прилад, який може допомогти вам прати білизну, відповідати на телефонні дзвінки або просто переглядати веб-сторінки з друзями, родиною чи колегами.

HTML 1.2
HTML (Hypertext Markup Language) — це стандартизована мова розмітки, яка використовується для визначення структури та вмісту веб-сторінок. Це проста для читання стандартизована мова, яка надає можливість створювати та обмінюватися структурованими документами. Спочатку HTML був розроблений для текстових документів. Зараз HTML перетворився на мультимедійний інтерфейс. Інтернет пройшов довгий шлях з моменту створення першої веб-сторінки. У перші дні більшість Інтернету була текстовою та доступна за допомогою спеціальних програм.

HTML 1.3
Мова розмітки гіпертексту (HTML) — це мова загального призначення для вираження тексту. З роками він розвивався. HTML спочатку створювався як проста в написанні система для браузерів. Але з часом люди почали замислюватися про значення тегів і те, що вони можуть зробити для Інтернету. Таким чином, W3C представив версію HTML з більшими можливостями для презентації.

HTML 1.4
Мова розмітки гіпертексту (HTML) — мова розмітки, яка використовується у Всесвітній павутині. Він визначає різні типи даних для вмісту елемента та даних таблиці стилів. Елементи HTML включають горизонтальні поля, списки, форми та зображення. Текст у цих елементах можна форматувати та формувати за бажанням. Браузер надсилає HTML на веб-сайт, який відображає сторінку на екрані.

HTML 2.1
Мова розмітки гіпертексту (HTML) є найпоширенішою мовою для веб-сторінок. Це простий текстовий файл, який дозволяє створювати структуровані документи. Є багато елементів HTML, які створюють сторінку та можуть містити дані в різних формах. Документ HTML можна редагувати в будь-якому текстовому редакторі. Оголошення типу документа (DTD) допомагає визначити спосіб відтворення документа.

HTML 2.2
HTML (HyperText Markup Language) — стандартна мова розмітки веб-сторінок. Він надає семантичну мову для створення інтерактивних форм, кодування зображень і визначення даних сценарію. Ці елементи є основними будівельними блоками будь-якої веб-сторінки. HTML складається з серії вкладених елементів або тегів. Кожен тег містить назву. Вміст тегу береться в кутові дужки.

HTML 2.3
HTML – це мова розмітки для представлення вмісту в Інтернеті. Він також використовується для відображення відео та аудіо. Мові розмітки гіпертексту можуть допомогти каскадні таблиці стилів і мови сценаріїв. Веб-браузери отримують HTML-документи з веб-серверів і передають їх у мультимедійні веб-сторінки. Потім їх можна буде завантажити з локального сховища. Сценарії також впливають на поведінку веб-сторінок.